Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 542 211 514    Alfa pasáž, Poštovská 6, 602 00 Brno

Barvení vlasů

Vlasy jsou odjakživa korunou krásy každé ženy. Pro dosažení největší kvality barvení používáme barvy špičkových technologií značky L´Oreál Professional. Technologie barvení L´Oréal vytváří barvy, které jsou bohaté, hluboké, intenzivní a trvanlivé pro všechny typy vlasů. 


 

Majirel
Od roku 1978, kdy spatřily světlo světa ikonické barvy Majirel, je svět barvení bohatší o komplexní portfolio permanentních barev, které perfektně kryjí. Barvy jsou míchány v rozličné hloubce tónů a intenzitách a nabízejí tak bohatou škálu odstínů. Barvy Majirel jsou synonymem pro dlouhodobé krytí a šetrnost k vlasům.

Inoa
Další z ikonických barev značky L´Oréal Professionnel. Na rozdíl od většiny tradičních oxidačních barev neobsahují barvy Inoa amoniak a se svou technologií S. O. B. 2 (Systém olejové báze, která jako jediná využívá unikátní sílu oleje s cílem maximalizovat barvící účinek za pomoci minimálního množství alkalické látky, která je jinak charakteristická pro barvy) mění tradiční pojetí barvení. Díky této technologické revoluci je Inoa první barva bez amoniaku, která nabízí veškeré výhody oxidačních barev: zesvětlení až o 3 tóny, 100% krytí bílých vlasů, perfektně dlouhotrvající barevný výsledek. Zároveň poskytuje optimální ochranu pro vlasovou pokožku a vlasové vlákno.


BARVY TÓN V TÓNU

DiaRichesse
Jedná se o barvu typu tón v tónu s krytím bílých vlasů až do 70 % a s diskrétním efektem odrůstajících kořínků. Barvící systém bez amoniaku je ideální pro krytí prvních bílých vlasů, dodání barvy a výjimečného lesku. Můžete se těšit na bohaté, hluboké odlesky a mimořádnou měkkost.

DiaLight
První L´Oréal Professionnel barva tón v tónu s acid technologií. Tato inovativní technologie má pH jemné k vlasům a blížící se pH přírodních vlasů a proto vlas nepoškozuje. Napomáhá uhlazovat vlasové vlákno, které se tak stává hedvábným na dotek. Barva DiaLight byla speciálně vyvinuta pro vlasy zcitlivělé barvením, melírováním nebo po preparaci, ale lze ji použít i jen pro dodání lesku obecně mdlým vlasům. Barva nezesvětluje přírodní základ a tudíž se nemusíte obávat efektu odrůstajících vlasů.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
  *
 
scroll up