Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 542 211 514    Alfa pasáž, Poštovská 6, 602 00 Brno

Melírování

Vlasy jsou odjakživa korunou krásy každé ženy. Pro dosažení největší kvality melírování používáme barvy špičkových technologií značky L´Oreál Professional.  Technologie barvení L´Oréal vytváří barvy, které jsou bohaté, hluboké, intenzivní a trvanlivé pro všechny typy vlasů. 

 

Blond Studio
Jedná se o zesvětlující pudr s technologií Pro-Keratin pro lesklé a zářivé vlasy. Keratin je skupina syntetických molekul, které nahrazují chybějící složky vlasového keratinu. Posilují tak strukturu i povrch vlasu, čímž dávají vyniknout čistému a zářivějšímu blond odstínu vlasů. Infine platine je univerzální, zesvětluje až o 8 tónů a vyniká vysokou přilnavostí.

Platinium
Platinium je možné použít pro celkové odbarvení nebo pro vytvoření výrazných melírů, zesvětlení je až o 7 tónů. Vlasy dostávají přirozeně béžové blond odstíny. Platinium zajistí zářivé a zdravé blond vlasy plné lesku.

Platinium Plus
Zachovává si veškerou jemnost Platinia, navíc vyniká silou odbarvovacích pudrů. Platinium Plus vytvoří čistší a rovnoměrnější odstín, je šetrnější k vlasům a jeho aplikace je rychlejší.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
  *
 
scroll up