Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 542 211 514    Alfa pasáž, Poštovská 6, 602 00 Brno

Salon

M Salon leží v samém srdci města Brna, jen pár kroků od Náměstí Svobody v budově Alfa pasáže, která je stejně tak známá a historicky úspěšná jako salon. Historie M Salonu se začala psát začátkem 90. let a za svou dlouholetou historii vychoval velice úspěšné kadeřníky. V době největší slávy tento salon zaměstnával 12 profesionálů ve svém oboru. Krátce po svém otevření se M Salon stal nejmodernějším a nejprestižnějším kadeřnictvím města Brna. Jeho dobrá pověst se rozkřikla velice rychle a v Brně bylo ihned jasno, který salon bude ten nejnavštěvovanější a nejznámější. No zkrátka, kdo se nechodil stříhat do M Salonu, jako by nežil. Ale jak šel čas, kadeřníci salon opouštěli a otevírali si své vlastní moderní salony, konkurence rostla a M Salon už nebyl špičkou ve svém oboru. Čas se nezastaví a po dobu 25 let bez větší modernizace a rekonstrukce nelze udržet krok a standard hodný jednoho z nejlepších salonů. Píše se rok 2015 a pro M Salon nastává další milník - změna majitele, kompletní rekonstrukce salonu a nové kadeřnice, jak se zkušenostmi z velkých salonů jako je Franck Provost nebo Táňa Kmenta, tak noví a talentovaní kadeřníci, kteří se učí a chtějí být špičkami ve svém oboru stejně jako jejich starší kolegové. 


Celý interier salonu je koncipován do klidného a zároveň nadčasového provence stylu, který vás vtáhne do jiného světa, kde zapomenete na neřesti a nástrahy každodenního shonu.
Péče o klienty, profesionalita a kvalita našich kadeřníků a špičkový design prostor jsou hlavními stavebními kameny, se kterými se vrháme do boje pro znovu získaní respektu v kadeřnickém světě a pro znovu oživení slavného M Salonu, který si to zaslouží.

Vše se změnilo jen název zůstal.

Fotogalerie

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
  *
 
scroll up