M Salon

Naše služby

Naše služby

Dámský střih + Foukaná

Foukaná

Barva

Melír

Balayage

Společenský účes

Svatební účes

Pánský střih

Dětský střih

Poradenství

Dámský střih + Foukaná

Požadavek , Styl, Tvar, Délka a Nenáročnost při každodenní péči o vlasy to je nad čím se zamyšlíme. Perfektní střih je základem perfektně padnoucího účesu, který navíc vypadá dobře i několik týdnů a bez komplikovaného stylingu. Ne nadarmo se říká že vlasy jsou koruna krásy každé ženy. Pokud se domluvíme na jednom centimetrů ustřihneme jen jeden centimetr. Nasloucháme Vám.

  Opětovná návštěva salonu po 3 - 6 měsících

Krátké Střední Dlouhé
900 Kč 1 000 Kč 1 100 Kč
Dámský střih + Foukaná
Foukaná

Foukaná

Perfektně vyfoukané a upravené vlasy jsou snem každé ženy. Zkrotit nepoddajné vlasy nebo naopak přidat objem vlasům jemným? Při foukané a finálním stylingu používáme přípravky od MoroccanOil, které jsou maximálně šetrné k vlasům a neubírají jim na lesku a hydrataci. Užijte si ten pocit když odchází ze salonu s perfektně vyfoukanými vlasy které jsou lesklé a hebké na dotek.

Krátké Střední Dlouhé
650 Kč 750 Kč 850 Kč

Barva

Vlasy jsou odjakživa korunou krásy každé ženy. Pro dosažení největší kvality barvení používáme barvy značky MoroccanOil. Každý máme svoji osobnost kterou působíme na okolí my Vám ji chceme podtrhnout dokonalým výběrem odstínů a padnoucím střihem. Diagnostika vlasů, individuální přístup a v neposlední řadě zkušenosti při výběru odstínu který z Vás udělá hvězdu v každém okamžiku.

  Opětovná návštěva salonu po 1 - 3 měsících

Krátké Střední Dlouhé
1 650 Kč 2 100 Kč 2 400 Kč
Barva
Melír

Melír

Melír je jednou z nejoblíbenějších technik zesvětlení která se hodí jak pro dlouhé tak krátké účesy a při našem podání je i šetrná. Tím, že obarvíme jen jemné pramínky, dosáhneme efektu stínování a váš účes bude působit plnějším dojmem. V M Salonu milujeme melirování.

  Opětovná návštěva salonu po 2 - 4 měsících

Malé odrosty Velké odrosty Mikromelír
2 300 Kč 2 650 Kč 3 300 Kč

Balayage

Technika přirozeného zesvětlení vlasů, která není od kořínků a konturuje délky vlasu. Odrůstaní je nepatrné a vypadá vždy přirozeně.

  Opětovná návštěva salonu po 5 - 8 měsících

Krátké Střední Dlouhé
3 500 Kč 4 000 Kč 4 500 Kč
Balayage
Společenský účes

Společenský účes

Večírek, ples nebo prodloužená vždy Vám vybereme účes se kterým zazáříš. Účesy jsou vytvářeny dle přání klienta a plně vystihují účel, za kterým jsou vytvářeny – jednoduché na večer, reprezentativní na společenský večer či ples, krásné a složité na svatby.

700 - 1 000 Kč

Svatební účes

Je pro nás ctí stát se něčím velkým tak jako je Váš svatební den. Připravíme Vás i Vaše družičky nejlépe jak jen umíme. Samozřejmostí jsou zkoušky před hlavním dnem na kterých máme spoustu času a prostoru pro tvorbu.

1 400 Kč
Svatební účes
Pánský střih

Pánský střih

Pro moderního a úspěšného muže je skvělý vzhled stále důležitější. Sestřih dle vašich představ, který se hodí k celkovému looku, tradiční či módní, vám pomůže vybrat náš proškolený tým. Každý z nás je jiný a jedinečný a toho se držíme při tvorbě střihu a účesu. Ať už jste příznivci klasických střihů nebo s vlasy rádi experimentujete my v M Salonu si vždy poradíme a nikdy nezapomínáme na příjemnou masáž hlavy a rychle objednání. Nezapomínáme také na Vaše vousy a obočí.

  Opětovná návštěva salonu po 1 měsíci

Strojek Bez stylingu Se stylingem
300 Kč 430 Kč 470 Kč

Dětský střih

Myslíme na naše budoucí klienty a je nám ctí a potěšením stříhat i ty nejmenší klienty.

200 Kč

Dětský střih
Poradenství

Poradenství

Každá žena by měla mít vlastního kadeřníka, kterému může stoprocentně důvěřovat. Kadeřníka, který Vás bude hýčkat a pečovat o Vaše vlasy tak, aby byly krásně lesklé, pevné a zdravé.

Poradenství provádíme v našem salonu zdarma. Stačí se jen objednat na recepci, telefonu nebo sociálnich sítích.

Zdarma

Objednávkový formulář

Máte jakýkoliv dotaz? Chcete se dozvědět více informací? Nechte nám vzkaz a my vám rádi odpovíme!